fbpx

Ogłoszenie o prace – pracownik produkcyjny

Sieradz, 20-05-2022 r.

OGŁOSZENIE O PRACĘ

W związku z realizacją projektu pn. „Wdrożenie technologii wytwarzania poliestrowej dzianiny rządkowej drukowanej drukiem cyfrowym tuszami zawiesinowymi” firma „MIRWAL” MIROSŁAW PRYC, WALDEMAR PRYC SPÓŁKA JAWNA zatrudni pracownika na następujące stanowisko pracy:

Pracownik produkcyjny – 1 etat

  1. Zakres obowiązków:
  • obsługa drukarki cyfrowej,
  • obsługa parownika,
  • obsługa instalacji do oczyszczania powietrza,
  • obsługa urządzenia do dozowania środków chemicznych.
  1. Wymiar czasu pracy: pełen etat
  2. Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  3. Miejsce pracy: 98-200 Sieradz, ul. Mickiewicza 6
  4. Wymagania:
  • wykształcenie: brak szczególnych wymagań,
  • doświadczenie: brak szczególnych wymagań.
  1. W ramach tworzonych stanowisk dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia:
  • niepełny wymiar czasu pracy,
  • elastyczny czas pracy.
  1. Firma zapewnia szkolenia zatrudnionym osobom.
  2. Firma „MIRWAL” MIROSŁAW PRYC, WALDEMAR PRYC SPÓŁKA JAWNA realizuje w zakładzie pracy zasady równości szans kobiet i mężczyzn oraz niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami – ww. zasady dostępne są na stronie internetowej www.mirwal.pl i w siedzibie firmy.
  3. Miejsce składania dokumentów aplikacyjnych: zakład produkcyjny (98-200 Sieradz, ul. Mickiewicz 6) lub adres email: ppp@mirwal.pl
  4. Osoba do kontaktu: Piotr Pryc Plesiak